دریافت فایل: گزارش کارآموزی نساجی کارخانه نقشین یزد

مطالب دیگر:
📂دانلود مقاله کار و اهميت آن در جوامع بشری📂دانلود فایل فلش تبلت چینی شماره برد M706_MB_V3.0 مخصوص فلش تولز📂کتاب آموزش چندرسانه ای کاشت تا مصرف گوجه فرنگی📂دانلود چارت کلی دروس رشته فیزیک (کارشناسی)(تایید شده وزارت علوم،تحقیقات و فناوری)📂طرح کسب و کار کافی نت و بوتیک📂فایل فلش تست شده INET-86VZ-REV03📂پروژه بازاریابی شبکه📂پروژه بورس📂نمونه سئوالات استخدامی راه آهن📂نمونه سئوالات استخدامی گمرک📂دانگرید اندروید ۵,۱ به ۴,۴,۲ برای Huawei Honor 6📂 بررسی تطبیقی اثر سرمایه فکری بر عملکرد مدیران و کارکنان در موسسات حسابرسی📂فایل فلش فارسی دیمو Dimo 7735 مخصوص فلش تولز📂پروژه ادبیات ایران در ادبیات جهان📂فایل فلش فارسی دیمو Dimo 7780 مخصوص فلش تولز📂نمونه پرسشنامه ساماندهی بافت فرسوده شهری در راستای بهسازی و نوسازیی با رویکرد swot📂پروژه محیط زیست و حقوق آن از منظر قرآن📂دانلود قرارداد آسانسور📂دانلود قولنامه انتقال ملک📂دانلود فرم قرارداد سرویس ایاب و ذهاب دانشجویان
مشخصات فایل مورد نظر در مورد گزارش کارآموزی نساجی کارخانه نقشین یزد آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
دانلود گزارش کارآموزی, دانلود کارآموزی, دانلود پایان نامه, دانلود مقاله, دانلود جزوه, دانلود نمونه سوالات
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات:103

فهرست:

عنوان

مقدمه

فصل اول: ماشين آلات

پالت كني

رول كني

پرز سوزي و آهارگيري

مشخصات فني دستگاه پرزسوزي و آهارگيري

مرسريزاسيون

ماشين هاسپل

ماشين ژيگر

دستگاه جت رنگرزي

ماشين استيمر

طرز كار دستگاه استيمر

ماشين استنتر

فصل دوم:

شرح قسمتها و تأثير عمليات مختلف انجام شده بر روي پارچه جهت آماده سازي

پرز سوزي

آهارگيري

شستشو

تاريخچه مرسريزاسيون

پخت و سفيدگري

رنگ سازي

رنگرزي

خشك كن

عريض كردن پارچه و افزدون مواد تكميلي به پارچه

تاريخ چاپ

چاپ

روشهاي عملي چاپ

عمليات چاپ

بخار دادن

غلظت دهنده ها

معرفي مواد كمكي در چاپ

روش ساخت شابلون

شابلون سازي روتاري

آماده سازي شابلون روتاري

فصل سوم

كنترل كيفيت

بسته بندي

انبار

منابع و مأخذ

چکيده:

در گزارش اين کارآموزي سعي شده است تا قسمتهاي مختلف کارخانه نقشين يزد مورد بحث و تجربه قرار گيرد و همچنين اين کوشش به عمل آمده است تا از ابتداي توليد تا انتهاي توليد محصول اين کارخانه با معرفي قسمتهاي مختلف، نحوه توليد و مشخصات مربوط به دستگاه و چگونگي عملکرد آنها و نهايتاً مراحل بسته بندي بخوبي شناسانده شود. در فصل هاي مجزاء در حد امکان اين مطالب را جمع آوري کرده تا شما نيز يک ديد اجمالي بر اين فعاليتها داشته و از چگونگي بکارگيري صنعتهاي مختلف بخصوص صنعت چاپ در اين مکان اطلاع يابيد در فصل هاي اول تا پنجم اين مجموعه گزارش تئوري کارخانه نقشين يزد مي باشد در فصل پنجم گزارش عملي و نمونه هاي مختلف توليد کارخانه به تحرير آمده. ضمناً نمونه هايي از فعاليتهاي اين کارخانه ضميمه اين گزارش گرديده تا اين محصولات به صورت واضحتري براي خوانندگان قابل لمس و رؤيت باشد.

مقدمه:

يکي از صنايع مهم کشور که از اهميت ويژه اي برخوردار است صنعت نساجي است لزوم استفاده از پوشاک و البسه و انواع منسوجاتي که در صنايع مختلف کاربرد دارد و بر همگان روشن است. با توجه به افزايش جمعيت و افزايش سليقه ها و تنوع طلبي مردم و نيز توسعه صنايع مختلف که به نحوي از فرآورده هاي صنعت نساجي استفاده مي کنند، باعث افزايش کمي و کيفي فرآورده هاي نساجي شده و تحقيق و مطالعه در اين زمينه و تربيت نيروي انساني کارآزموده و متخصص در اين زمينه کاملاً ضروري است. ايجاد زمينه هاي مطالعه و تحقيق و تهيه محصولات نساجي بر طبق يکسري قواعد و اصول علمي و کاربردي مستلزم تلاش و پي گيري در اين زمينه مي باشد.

يکي از عمليات مهمي که بر کيفيت کالاي نساجي اثر بسياري دارد عمل تکميلي است که بر روي پارچه انجام مي شود، امروزه کمپانيها و کارخانجات نساجي چه در داخل کشور و چه در خارج کشور که به عمليات تکميلي اهميت بيشتري مي دهند و مطالعات زيادي در اين زمينه انجام داده اند و شرايط بهينه تکميلي را بر فرآورده هاي نساجي خود انجام داده­اند، موفقيت بيشتري در زمينه توليد دارند و محصولات آنان در بين مصرف کنندگان که از محبوبيت ويژه اي برخوردار است به طور کلي عمليات تکميلي به مجموعه عملياتي گفته مي شود که بر روي پارچه خام توليد شده در قسمت بافندگي انجام مي شود تا يک کالاي قابل استفاده براي مصرف کننده باشد و اين عمليات عمدتاً شامل رنگرزي، چاپ، ضد چروک کردن، نرم کردن، ضد آب کردن، ضد الکتريسيته کردن و ..... مي باشد.

در اين گزارش کارآموزي سعي شده است کليه عمليات تکميلي که بر روي پارچه خام پنبه 100% ويسکوز 100% و مخلوط پلي استر و ويسکوز – پلي استر انجام مي شود تا کيفيت پارچه ها افزايش يايد و پارچه قابل استفاده براي مصرف کننده شود ذکر گردد


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود