دریافت فایل: دانلود مقاله تاریخچه دو و میدانی

مطالب دیگر:
🔥پیشنه و ادبیات نظری بازار بورس ، دلايل عمده تامين مالي شركت ها🔥پیشنه و ادبیات نظری بازاریابی خدمات , فروشندگی خدمات( فصل دوم تحقیق)🔥پیشنه و ادبیات نظری بهداشت روانی و بیماری سرطان🔥پیشنه و ادبیات نظری بهداشت روانی و بیماریهای روانی🔥پیشنه و ادبیات نظری بهداشت روانی و سلامت روانی🔥پیشنه و ادبیات نظری بهداشت روانی و ورزش🔥پیشنه و ادبیات نظری بهره وری اماکن ورزشی🔥پیشنه و ادبیات نظری بهزیستی ذهنی🔥پیشنه و ادبیات نظری تعاریف هوش هیجانی و مدل های آن🔥پیشنه و ادبیات نظری تعاریف و مفاهیم رضایت شغلی🔥پیشنه و ادبیات نظری تنیدگی حرفه ای ,تنیدگی ارتباطی ،رضایت شغلی🔥پیشنه و ادبیات نظری هویت و دلبستگی و نوجوانی🔥پیشینه ومبانی نظری تحقیق انگیزه پیشرفت🔥پیشینه پژوهش تورم و نرخ ارز (فصل دوم)🔥پاورپوینت درمورد سنگ🔥پیشینه پژوهش ومبانی نظری حاکمیت شرکتی🔥پیشینه تحقیق اتوماسیون اداری🔥پیشینه تحقیق بورس الکترونيک🔥پیشینه تحقیق پيش بيني و مدل هاي پيش بيني🔥پیشینه تحقیق تجارت الکترونیک و خرید اینترنتی
مشخصات فایل مورد نظر در مورد دانلود مقاله تاریخچه دو و میدانی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
دانلود مقاله تاریخچه دو و میدانی
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

تمدن ها در ورزش سراسر تاریخ ، توانستند یک معامله بزرگ که تغییر اجتماع و ماهیت در ورزش است را آموزش بدهند . آن ها چیزهای بسیار جدیدی از هنر را در فرانسه ، آفریقا و استرالیا ی ما قبل تاریخ که مدرک آن در مراسمات رسمی تهیه شد را کشف کنند .
این کسب مهارت ها وابسته به سفارش مردم است که برای یافتن معانی فعالیت ها در ورزش به صورت یک مروارید گران بها می درخشد . مثلا ورزش ژیمناستیک در میان چینی ها پیشینه‌ی زیادی دارد .
ورزش های دیگر شامل : پرتاب نیزه ، پرتاب دیسک و پرش بلند و کشتی است. رسوم سنت گرایی ورزش باستانی ایرانی ، هنر زورخانه ای بود که اکنون با این روش تماس اندکی دارند . در میان دیگر ورزش های ایرانی چوگان و پرتاب نیزه هم وجود داشت. دسترسی به ورزش های عمومی با تاسیس یونان قدیم ، ایجاد شد . کشتی ، دومیدانی ، بوکس ، پرتاب نیزه ، پرتاب دیسک و مسابقه ارابه سواری نیز در آن زمان متداول بود.
بازی های المپیک هر چهار سال یک بار در دهکده‌های کوچک مثل یونان باستانبرگزار می شد و مردم سراسر جهان به این المپیک ها فرا خوانده می شدند.
وجود ورزش های منظم برای موجودات زنده مطابق المپیک قرن قدیمی و قرن حاضر است. فعال شدن موجودات برای تنظیم غذا و خوراک خود موجب منظم انجام شدن فعالیت ها برای لذت بیشتر مسابقات و فعالیت هایی مثل ماهیگیری و باغبانی است . انقلاب صنعتی موجب زیاد شدن آلودگی و فرصت نداشتن تماشاگر ورزشی برای دسترسی و تمایل به بازی های جهانی شده است. محبوبیت و تمایل داشتن مانند ماشین افزایش گر، موجب ترقی‌های حرفه ای متداول ورزشی می شود

ورزش دو میدانی :

دو (با تلفظ dow) یا دویدن نوعی حرکت در جانوران گوناگون است. پستانداران، پرندگان و خزندگان توانایی حرکت سریع دارند که به آن دویدن گفته می شود. همچنین دو به گروهی از ورزشهای دو و میدانی گفته می شود که ورزشکاران در آن به شیوه های گوناگون می دوند.

انواع مسابقه های دو

دوها در دو و میدانی به دسته‌های زیر تقسیم می‌‌شوند:

شامل 18 صفحه فایل word قابل ویرایش


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود