دریافت فایل: گزارش کارآموزی شركت مطبخ آرا

مطالب دیگر:
🔗دانلود پاورپوینت استعاره های سازمان🔗دانلود معماری پایدار word🔗دانلود پاورپوینت تحلیل فضای شهری (بررسی خیابان ساری-قائمشهر)🔗دانلود پاورپوینت روش ها و استراتژی های حقوق و دستمزد🔗دانلود پاورپوینت آموزش منابع انسانی🔗پایان نامه مدیریت و محافظت از شبکه های کامپیوتری🔗55 نمونه سوال فصل اول ریاضی پنجم دبستان - پیک 3 هفته اول🔗پاورپوینت آموزشی فصل سوم ریاضی سوم دبستان - کسرها🔗دانلود پاورپوینت (اسلاید) سازمانها: سیستمهای عقلایی، طبیعی و باز🔗دانلود پاورپوینت (اسلاید)ساختار اجتماعی سازمان🔗ترجمه مقاله منابع انسانی🔗9مقاله ISIمنابع انسانی🔗جا لب تابی🔗جا مدادی رو میزی🔗اواژر طرح چوب🔗8 مقاله ISI رفتار شهروندی سازمانی🔗مستند سازی نگهداری و تعمیرات🔗پاورپوینت مدیریت کیفیت و ایزو🔗ترجمه مقاله شهروندی سازمانی به همراه مقاله اصلی🔗آشنایی کامل با DSM در روانشناسی
مشخصات فایل مورد نظر در مورد گزارش کارآموزی شركت مطبخ آرا آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
دانلود گزارش کارآموزی, دانلود کارآموزی, دانلود پایان نامه, دانلود مقاله, دانلود جزوه, دانلود نمونه سوالات
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات:23

تاريخچه شركت:

اين شركت با بهره گيري از تجربيات چندين ساله صاحب نظران اين صنعت به عنوان يكي از سازندگان آشپزخانه هاي صنعتي در كشور ايران از سال 1381 فعاليت خود را با نام شركت توليد آشپزخانه هاي مطبخ آرا آغاز كرد.

در ابتدا اين مجموعه تنها در زمينه ساخت تجهيزات آشپزخانه فعاليت داشت. ليكن با گذشت مدتي كوتاه و با هدف خدمت دهي هرچه بيشتر شركت زمينه توليد خود را گسترش داده و در حال حاضر نه تنها در زمينه ساخت تجهيزات آشپزخانه هاي صنعتي بلكه در زمينه توليد تجهيزات هتل و بيمارستان نيز فعاليتهاي گسترده اي را آغاز نموده است.

اين شركت با استفاده از كادري مجرب توانسته است با بهره گيري از تجربيات مهندسين و متخصصان باسابقه در زمينه طراحي، ساخت، نصب، و ساماندهي خطوط آشپزخانه تنوع توليد خود را افزايش داده و امروزه بالغ بر 150 نوع از انواع محصولات مصرفي در آشپزخانه هاي صنعتي را توليد نمايد. از جمله خدمات جانبي اين شركت مشاوره در طراحي و ارائه نقشه هاي چيدمان جهت آشپزخانه ها و محاسبه و برآورد اقلام مورد نياز بر اساس ظرفيت هاي اعلام شده و ايجاد واحد خدمات پس از فروش را مي توان نام برد.

هدف اين شركت بروز آوري هرچه بهت اين صنعت در كشور ايران و حركت در مسير استانداردهاي جهاني جهت پايداري اين صنعت مي باشد.

اجاق گاز چهار شعله فردار

اين وسيله بهترين و عمومي ترين وسيله در پخت ايراني و فرنگي مي باشد طراحي اين دستگاه به نحوي است كه وجود 4 شعله در ابعاد متناسب امكان جايگيري ظروف در كنار هم را براحتي فراهم مي سازد وجود ترموستات در بخش زيرين و ترموكوبل و پايلوت گيرانه در كليه 4 شعله از مزاياي خاص اين اجاق مي باشد كه ضريب ايمني دستگاه را تا حد بسيار بالايي افزايش ميدهد. طراحي اين اجاق به نحوي است كه بخش زيرين لعابدار بوده و امكان نظافت آن را به راحتي ميسر ميسازد.


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود