دریافت فایل: گزارش کارآموزی کارشناسی پیوسته رشته مهندسی فناوری اطلاعات IT

مطالب دیگر:
📌پاورپوینت سنجش دانشجو (ويژگيهاوتجزيه و تحليل آزمونهاي چند گزينه اي)📌پاورپوینت مهمترین برنامه های آموزشی مورد نیاز در استقرار استانداردهای اعتباربخشی ملی📌پاورپوینت MHC چیست📌پاورپوینت دوره آمـوزش بـازرسـی انـبـارهـا📌پاورپوینت طرح های توسعه ملی در چارچوب راهکارهای توسعه و گسترش نفوذ بیمه عمر در صنعت بیمۀ کشور📌پاورپوینت رعایت انصاف ، افشای اطلاعات و روندهای آینده درحسابداری📌پاورپوینت روشهاي استريليزاسيون📌پاورپوینت روشهای افزايش كيفيت پيشنهادها📌پاورپوینت ساختمان و عملکرد گلبولهای قرمز📌پاورپوینت سروصدا📌پاورپوینت سيستم بسته بندي سه تايي(بسته بندي نمونه هاي عفوني)📌پاورپوینت شبكه‌‌هاي اجتماعی📌پاورپوینت طرح شرکت توريستی( سياحتی- زيارتی )📌تحقیق آموزش و پرورش اثر بخش چيست؟📌تحقیق انسان وفرايندارزشيابي📌پاورپوینت فعالیتهای ستاد بازسازی عتبات عالیات(کرج)📌پاورپوینت فناوری پیامک📌پاورپوینت كاربرد آزمونهاي رواني در صنعت📌پاورپوینت کاربرد جغرافيای طبيعی در برنامه ريزی شهری وروستايي📌پاورپوینت کارگاه آموزشی آشنایی با نظام آموزش کارکنان ودستورالعمل های آن
مشخصات فایل مورد نظر در مورد گزارش کارآموزی کارشناسی پیوسته رشته مهندسی فناوری اطلاعات IT آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
دانلود گزارش کارآموزی, دانلود کارآموزی, دانلود پایان نامه, دانلود مقاله, دانلود جزوه, دانلود نمونه سوالات
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

گزارش کارآموزی کارشناسی پیوسته رشته مهندسی فناوری اطلاعات IT

محل کارآموزی شرکت ذوب آهن اصفهان بخش IT

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات:28

چکیده

این گزارش مربوط به گزارش کارآموزی من در شرکت ذوب آهن اصفهان می باشد. و دارای چهار فصل و هر فصل نیز دارای چندین بخش می باشد.

فصل اول، آشنایی با مکان کارآموزی می باشد و دارای دو بخش تاریخچه ذوب آهن و سازمان و تشکیلات می باشد که تشکیلات سازمان نیز نمودار سازمانی ذوب آهن، انواع بخش ها، تولیدات، فعالیت های انجام شده و... را نشان می دهد.

بخش های این سازمان شامل بخش های آلگومراسیون و مواد اولیه، بخش تولیدات کک و مواد شیمیایی، بخش کوره بلند، بخش فولاد سازی، بخش مهندسی نورد و طرح توازن است که هر یک از این بخش ها خود دارای قسمت هایی می باشد. این کارخانه دارای بخش فناوری اطلاعات IT نیز می باشد که جزء بخش اداری سازمان بشمار می رود که کارآموزی من در همین مکان بود.

فصل دوم، در مورد ارزیابی بخش های مرتبط با رشته علمی کارآموز است که شامل موقعیت رشته کارآموزی و بررسی شرح وظایف کارآموز می باشد.

فصل سوم، آموخته ها و نتایج را نشان می دهد و شامل شرح بازدیدهای انجام شده، دوره های آموزشی و شرح فعالیت های تئوری و عملی کارآموز می باشد. شرح بازدید در مورد بازدید از اتاق سرور است که در آن تجهیزات و علت وجود این اتاق را در این بخش به اختصار توضیح خواهم داد. آموزش ERP آموزشی تئوری است که در این دوره آموختم که شامل این است که چگونه ایجاد شده و کاربردش چیست. فعالیت تئوری که در این دوره انجام دادم تحقیق در مورد UPS می باشد که هم در الکترونیک و هم در آی تی کاربرد دارد و در اتاق سرور هم از آن استفاده می شود. فعالیت های عملی که انجام دادم یا در واقع آموختم شامل طراحی وبلاگ شخصی، کار با نرم افزار Front page و طراحی سایت با این نرم افزار، نصب سیستم عامل ویندوز و کار با نرم افزار ERP بود و به علت محرمانه بودن اطلاعات وارد شده در این نرم افزار اجازه ی یادداشت برداری از مراحل کار با آن داده نشد.

نتیجه گیری و پیشنهادات نیز در فصل چهارم نشان داده شده است. و در انتهای این گزارش فرم های پیشرفت کارآموزی، پایان دوره کارآموزی و فرم ارزیابی نهایی کارآموزی قرار گرفته است.

دوره کارآموزی من به گونه ای بود که پس از هر هفته، فعالیت هایی که انجام می دادم را در فرم شماره یک که گزارش فعالیت های هفتگی است یادداشت می کردم.


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود