دریافت فایل: دانلود گزارش کارآموزی پروژه ملي كارون 3

مطالب دیگر:
🔗کتاب کار و ارزشیابی کاکتوس🔗دانلود نقشه کامل طراحی معماری موزه آب همراه با رندرهای ۳max🔗کتاب کار و ارزشیابی لاک پشت🔗کتاب راهنمای عملی چابکی Agile Practice Guide🔗دانلود فایل Word تأثیر زندان نسبت به تکرار جرم🔗جزوه تایپ شده حقوق اداری 2🔗ارزيابي رابطه بين نسبت هاي مرتبط با قيمت معاملاتي با بازده سهام در شركتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار🔗دانلود فایل ورد Word بررسی الگوریتم‌های ‌مسیر‌یابی در شبکه‌های رادیوشناختی و ارائه روشی برای بهبود🔗دانلود پاورپوینت معرفی عناصر تشکیل دهنده فضاهای شهری از نظر کالبدی🔗دانلود نمونه سوالات عمومی نفت96🔗بهترین راهنمای سایت های کلیکی ایرانی و خارجی🔗جدیدترین اموزش ساخت تبلیغات نوتیفیکیشن🔗کتاب آموزش هنرهای رزمی بروسلی با Bruce Lee’s Fighting Method🔗دانلود پکیج کسب درآمد از اینترنت ماهیانه 8میلیون🔗کسب درآمد میلیونی درآمد 10 میلیونی از نت در یک ماه🔗دانلود پکیج کسب و کار اینترنتی با درآمد میلیونی ورژن 2018🔗دانلود پروژه نمایش متن متحرک در LCD با پروتئوس به همراه کد پروژه با کدویژن با تخفیف عالی و استثنایی🔗دانلود فایل Word آثار حقوقي ازدواج غير قانوني بانوان ايراني با اتباع خارجي بر فرزندان آنان🔗قالب حرفه ای رسپانسیو 82 برای رزبلاگ🔗ساخت مگا منو زیبا با DJ Megamenu
مشخصات فایل مورد نظر در مورد دانلود گزارش کارآموزی پروژه ملي كارون 3 آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
دانلود گزارش کارآموزی, دانلود کارآموزی, دانلود پایان نامه, دانلود مقاله, دانلود جزوه, دانلود نمونه سوالات
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات:76

فهرست

مقدمه

فصل اول آب به عنوان منبعي جهت توليد انرژي الكتريكي

فصل دوم طراحي و ساخت شير پروانه اي

فصل سوم طراحي و ساخت توربين

فصل چهارم طراحي و ساخت ژنراتور

فصل پنجم ترانسفورماتور –با س داكت

فصل ششم معرفي برخي ازتست‌ها وتابلوهاي كنترلي واحدهاي نيروگاه

مقدمه :

دستاوردهاي پروژه ملي كارون 3

با توجه به محدوديت هاي توپو گرافيك و تكنيكي سهم توليد انرژي بوسيله نيروي آب در جريان هم اكنون حدود 25% است. اين ميزان در كشور ما حدود 5% است اما با توجه به پتانسيل طبيعي و دانش و تجربه ساليان اخير امكان توسعه آن تا 40% نيز وجود دارد.

نيروگاه 2000MW مگاواتي كارون 3 نقش عمده اي را در اين زمينه بر عهده دارد. اين نيروگاه علاوه بر تامين 4172 ميليون كيلو وات ساعت انرژي ساليانه در زمان اوج مصرف برق بار پيك شبكه را تامين مي‌كند، متوازن كننده توان راكتيو جهت بهبود ضريب توان انرژي الكتريكي شبكه سراسري برق كشور است و وظيفه كنترل فركانس برق سراسري را بر عهده دارد كه از لحاظ اين موارد در بين نيروگاههاي موجود در كشور منحصر به فرد است. با توجه به اهميت پروژه ملي سد و نيروگاه كارون 3 ضمن در اختيار قرار گرفتن دانش روز دنيا و استفاده از تجربيات شركت هاي معتبر بين المللي از تمام پتانسيل داخلي جهت برنامه ريزي و كنترل و مديريت پروژه استفاده شده است.

تاريخچه طراحي و ساخت نيروگاه آبي كارون 3

سد و نيروگاه كارون 3 در استان خوزستان بر روي رودخانه كارون و در فاصلهkm 140هوايي شمال شرق اهواز واقع شده است. نوع سد كارون 3 بتني نازك دو قوسي است. طول تاج سد 462 متر و ارتفاع آن از پي 205 متر است. آغاز فعاليت هاي ساختماني اصلي كارون3 در سال1377 بوده و نصب تجهيزات نيروگاهي اين پروژه از اسفند ماه 1377 آغاز شده است، احداث اين سد باعث بوجود آمدن درياچه اي به وسعت48Km.m و حجمي در حدود3 ميليارد مي شود.


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود