دریافت فایل: دانلود مقاله برای بهبود آسیب ورزشی چه کنیم؟

مطالب دیگر:
🔥پاورپوینت ضوابط طراحی برای معلولین🔥مبانی نظری رضایت مشتری و وفاداری🔥پیشینه تحقیق حساسیت کانتراست با افزایش سن🔥پیشینه تحقیق دوست یابی های اینترنتی🔥مبانی نظری مدیریت استعداد و شایسته سالاری🔥مبانی نظری مدیریت دانش🔥مبانی نظری مدیریت ریسک اعتباری و جایگاه ریسک🔥مبانی نظری مدیریت منابع انسانی و عملکرد سازمانی🔥مبانی نظری مدیریت دانش و انواع آن🔥مبانی نظری مهارت های ارتباطی با مشتریان🔥مبانی نظری مدیریت مشارکتی🔥مبانی نظری هوش هیجانی و انواع آن🔥مبانی نظری وفاداری مشتری و رابطه آن با ارزش برند🔥مبانی نظری وفاداری مشتریان و اعتماد🔥مبانی نظری ارزش ویژه برند داخلی سازمان و عملکرد برند🔥مبانی نظری استراتژی رقابتی و رویکرد های استراتژی🔥مبانی نظری رفتار شهروندی سازمانی و اعتماد سازمانی🔥مبانی نظری عملکرد مالی و ارزیابی عملکرد🔥مبانی نظری کانال های توزیع ، سیستم های بازاریابی🔥مبانی نظری صنعت بیمه و انواع آن
مشخصات فایل مورد نظر در مورد دانلود مقاله برای بهبود آسیب ورزشی چه کنیم؟ آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
دانلود مقاله برای بهبود آسیب ورزشی چه کنیم
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

احتمال ایجاد آسیب‌های ورزشی هم برای افرادی وجود دارد که به صورت حرفه‌ای فعالیت ورزشی انجام می‌دهند و هم کسانی که به صورت مقطعی ورزش می‌کنند.

آیا شما هم با کسانی که از ترس صدمه‌دیدن، ورزش را کنار می‌گذارند، برخورد داشته‌اید؟ همان‌هایی که فکر می‌کنند نباید تکان بخورند، مبادا که دست و پایشان خراش بردارد، رگ به رگ شود یا بدتر از آن استخوان‌شان بشکند!

اگر خودتان هم این‌طور فکر می‌کنید و از ترس چنین آسیب‌هایی، ورزش را از برنامه‌ روزانه‌تان حذف کرده‌اید،‌ خوب است در این مورد تجدیدنظر کنید؛ چرا که شاید بتوان از بروز این مشکلات پیشگیری کرد یا شاید روش‌های درمان ساده‌تر از آن چیزی باشد که شما فکر می‌کنید.

ورزشکاران و کسانی که مشغول انجام ورزش‌های سنگین و حرفه‌ای هستند، بیشتر در معرض آسیب‌ های ورزشی قرار دارند یا افرادی که بندرت ورزش می‌کنند و عادت به فعالیت‌های جسمی مداوم ندارند؟ شاید این یکی از مهم‌ترین سوالاتی باشد که برای من و شما مطرح می‌شود؛ پرسشی که باید پاسخش را بدانیم تا بتوانیم از بروز این آسیب‌ها پیشگیری کنیم.

دکتر شهرزاد خسروی، متخصص پزشکی ورزشی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به این سوال چنین پاسخ می‌دهد:

احتمال ایجاد آسیب‌های ورزشی هم برای افرادی وجود دارد که به صورت حرفه‌ای فعالیت ورزشی انجام می‌دهند و هم کسانی که به صورت مقطعی ورزش می‌کنند. به این معنا که اگر شدت فعالیت و سطح تمرینات ورزشکاران حرفه‌ای بسیار زیاد باشد و همچنین به دلیل تمرینات مکرر ممکن است در معرض آسیب‌های ورزشی قرار بگیرند.

از طرف دیگر، افرادی که به صورت غیرحرفه‌ای و تفریحی فعالیت جسمی انجام می‌‌دهند نیز به دلیل آماده‌ نبودن سیستم اسکلتی، عضلانی و نداشتن آمادگی جسمانی لازم ممکن است دچار این آسیب‌ها شوند.

شامل 4 صفحه فایل word قابل ویرایش


برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود